Richie Rich

Richie Rich izle

★ 5.9 1994 94 dk KomediAile

Richie Rich izlemek ister misiniz? IPTV Service, Richie Rich (1994) içeriğini 4K Ultra HD kalitesinde tüm ekranlarınıza getirir. İzlemek için gereken her şey burada.

Fragmanı izle

Richie Rich konusu nedir?

Dünyanın en zengin çocuğu olan Richie’nin çok fazla dostu yoktur. Richie yeni edinmeye çalıştığı arkadaşlarıyla birlikte paten kayıp gökdelende yemek yiyerek zaman geçirirken, bu arada şirket yöneticilerinden ve aynı zamanda aile danışmanları olan Laurence Van Dough, Rich ailesini yok etmek için uğraşmaktadır. Durumu öğrenen Richie yeni arkadaşlarının da yardımıyla kayıp ailesini ararken bir yandan da şirketin kontrolünü ele almak zorunda kalır.

Türler
Komedi, Aile
Vizyon
1994-12-19
Yönetmen
Donald Petrie
Puan
★ 5.9 / 10

Başroldekiler

  • Macaulay Culkin Richie Rich
  • John Larroquette Lawrence Van Dough
  • Edward Herrmann Richard Rich
  • Christine Ebersole Regina Rich
  • Jonathan Hyde Herbert Cadbury
  • Michael Maccarone Tony

IPTV Service üzerinde Richie Rich nasıl izlenir

IPTV Service üzerinde Richie Rich izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

Richie Rich içeriğini IPTV Service ile 4K izleyin — IPTV aboneliği inceleyin veya IPTV abonelik paketleri karşılaştırın.

Richie Rich izlemeye bugün başlayın

IPTV Service ücretsiz denemenizi başlatın ve Richie Rich içeriğini bugün izleyin; ayrıca binlerce film, dizi ve canlı kanal 4K Ultra HD kalitesinde.