Putney Swope

Putney Swope izle

★ 6.3 1969 85 dk Komedi

Putney Swope izlemek ister misiniz? IPTV Service, Putney Swope (1969) içeriğini 4K Ultra HD kalitesinde tüm ekranlarınıza getirir. İzlemek için gereken her şey burada.

Fragmanı izle

Putney Swope konusu nedir?

Swope—the only black man on the executive board of an advertising firm—is accidentally put in charge after the death of the chairman.

Türler
Komedi
Vizyon
1969-07-10
Yönetmen
Robert Downey Sr.
Puan
★ 6.3 / 10

Başroldekiler

  • Arnold Johnson Putney Swope
  • Stan Gottlieb Nathan
  • Allen Garfield Elias, Jr.
  • Archie Russell Joker
  • Ramon Gordon Bissinger
  • Bert Lawrence Hawker

IPTV Service üzerinde Putney Swope nasıl izlenir

IPTV Service üzerinde Putney Swope izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

Putney Swope içeriğini IPTV Service ile 4K izleyin — IPTV aboneliği inceleyin veya IPTV abonelik paketleri karşılaştırın.

Putney Swope izlemeye bugün başlayın

IPTV Service ücretsiz denemenizi başlatın ve Putney Swope içeriğini bugün izleyin; ayrıca binlerce film, dizi ve canlı kanal 4K Ultra HD kalitesinde.