Mr. Birchum

Mr. Birchum izle

★ 4.3 2024 1 Sezonlar KomediAnimasyon

Mr. Birchum izlemek ister misiniz? IPTV Service, Mr. Birchum (2024) içeriğini 4K Ultra HD kalitesinde tüm ekranlarınıza getirir. İzlemek için gereken her şey burada.

Fragmanı izle

Mr. Birchum konusu nedir?

Mr. Birchum attempts to navigate a world he doesn't comprehend. He's confused by his gaming streamer son, Eddie, annoyed at his selfie-taking, students and is constantly at war with the school district's appointed "J.E.D.I." Mr. Karponzi.

Son bölüm

S1 · Bölüm 6 — The Gym Rope Incident · 2024-06-08

Mr. Birchum and Gage ignite a fiery debate over body positivity when they secretly reinstall a climbing rope in the gym after hours. Wild accusations fly, and Gage struggles to keep an embarrassing secret while grappling with JEDI (Justice, Equity, Diversity, and Inclusion) terminology and the challenges of political correctness. Facing the Tribunal once again, Mr. Birchum aims to prove that accountability still holds value in today's world.

Türler
Komedi, Animasyon
İlk yayın
2024-05-12
Puan
★ 4.3 / 10

Başroldekiler

  • Adam Carolla Mr. Birchum (voice)
  • Megyn Kelly Wendi (voice)
  • Tyler Fischer Karponzi (voice)
  • Alonzo Bodden Gage (voice)
  • Brett Cooper Jeanie (voice)
  • Candace Owens Deena (voice)

IPTV Service üzerinde Mr. Birchum nasıl izlenir

IPTV Service üzerinde Mr. Birchum izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

Mr. Birchum içeriğini IPTV Service ile 4K izleyin — IPTV aboneliği inceleyin veya IPTV abonelik paketleri karşılaştırın.

Mr. Birchum izlemeye bugün başlayın

IPTV Service ücretsiz denemenizi başlatın ve Mr. Birchum içeriğini bugün izleyin; ayrıca binlerce film, dizi ve canlı kanal 4K Ultra HD kalitesinde.