Inspector Gadget

Гледајте Inspector Gadget онлајн

★ 4.5 1999 78 мин АкциониАвантуристичкиКомедија

Желите да гледате Inspector Gadget? IPTV Service доноси Inspector Gadget (1999) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Inspector Gadget?

John Brown is a bumbling but well-intentioned security guard who is badly injured in an explosion planned by an evil mastermind. He is taken to a laboratory, where Brenda, a leading robotics surgeon, replaces his damaged limbs with state-of-the-art gadgets and tools. Named "Inspector Gadget" by the press, John -- along with his niece, Penny, and her trusty dog, Brain -- uses his new powers to discover who was behind the explosion.

Жанрови
Акциони, Авантуристички, Комедија
Премијера
1999-07-23
Режија
David Kellogg
Оцена
★ 4.5 / 10

Главне улоге

  • Matthew Broderick John Brown / Inspector Gadget / Robo Gadget
  • Rupert Everett Sanford Scolex / Dr. Claw
  • Joely Fisher Brenda / Robobrenda
  • Michelle Trachtenberg Penny
  • Andy Dick Kramer
  • Cheri Oteri Mayor Wilson

Како гледати Inspector Gadget на IPTV Service

Гледање Inspector Gadget на IPTV Service траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Inspector Gadget у 4K на IPTV Service — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Inspector Gadget данас

Покрените бесплатну пробу IPTV Service и гледајте Inspector Gadget данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.