Sleeping Beauty

Sledovať Sleeping Beauty online

★ 6.0 1955 82 min RomantickýRodinnýFantasy

Chcete sledovať Sleeping Beauty? IPTV Service prináša Sleeping Beauty (1955) na všetky vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Tu je všetko, čo na sledovanie potrebujete.

O čom je Sleeping Beauty?

German-made adaption of the famed Grimm Brothers fairy tale.

Žánre
Romantický, Rodinný, Fantasy
Premiéra
1955-11-16
Réžia
Fritz Genschow
Hodnotenie
★ 6.0 / 10

Hlavné obsadenie

  • Angela von Leitner Sleeping Beauty
  • Gert Reinholm Prince Charming
  • Karin Hardt The Queen
  • Fritz Genschow The King

Ako sledovať Sleeping Beauty na IPTV Service

Sledovanie Sleeping Beauty na IPTV Service trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Sledujte Sleeping Beauty vo 4K na IPTV Service — pozrite si IPTV predplatné alebo porovnajte cenník IPTV.

Začnite sledovať Sleeping Beauty ešte dnes

Spustite bezplatnú skúšku IPTV Service a sledujte Sleeping Beauty ešte dnes, spolu s tisíckami filmov, seriálov a živých kanálov v 4K Ultra HD.