Şevkat Yerimdar

Sledovať Şevkat Yerimdar online

★ 5.0 2013 100 min KomédiaRomantický

Chcete sledovať Şevkat Yerimdar? IPTV Service prináša Şevkat Yerimdar (2013) na všetky vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Tu je všetko, čo na sledovanie potrebujete.

O čom je Şevkat Yerimdar?

Şevkat Yerimdar is a good-hearted but hot-headed egg shop owner in Istanbul’s historic Balat district whose life is turned upside down when a wealthy heiress named Pelin crashes her car into his store - an incident that, captured and shared online, thrusts him into unexpected fame and a whirlwind of comic and romantic misadventures.

Žánre
Komédia, Romantický
Premiéra
2013-10-25
Réžia
Bülent İşbilen
Hodnotenie
★ 5.0 / 10

Hlavné obsadenie

  • Özgürcan Çevik Şevkat Yerimdar
  • Başak Parlak Pelin
  • Cezmi Baskın Memduh
  • Tarık Papuççuoğlu Kutay'ın Babası
  • Serkan Kuru Kutay
  • Özgür Emre Yıldırım Mahmut

Ako sledovať Şevkat Yerimdar na IPTV Service

Sledovanie Şevkat Yerimdar na IPTV Service trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Sledujte Şevkat Yerimdar vo 4K na IPTV Service — pozrite si IPTV predplatné alebo porovnajte cenník IPTV.

Začnite sledovať Şevkat Yerimdar ešte dnes

Spustite bezplatnú skúšku IPTV Service a sledujte Şevkat Yerimdar ešte dnes, spolu s tisíckami filmov, seriálov a živých kanálov v 4K Ultra HD.