Madame Satã

Sledovať Madame Satã online

★ 6.8 2002 105 min KriminálnyDrámaRomantický

Chcete sledovať Madame Satã? IPTV Service prináša Madame Satã (2002) na všetky vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Tu je všetko, čo na sledovanie potrebujete.

O čom je Madame Satã?

In the favelas of Rio de Janeiro of the 1930s, João Francisco dos Santos is several things — son of slaves, ex-convict, thug, homosexual and adopted father for a number of pariahs. João expresses himself on the stage of a cabaret as Madame Satã.

Žánre
Kriminálny, Dráma, Romantický
Premiéra
2002-10-03
Réžia
Karim Aïnouz
Hodnotenie
★ 6.8 / 10

Hlavné obsadenie

  • Lázaro Ramos João Francisco dos Santos / Madame Satã
  • Marcélia Cartaxo Laurita
  • Flávio Bauraqui Tabu
  • Renata Sorrah Vitória dos Anjos
  • Fellipe Marques Renatinho
  • Emiliano Queiroz Amador

Ako sledovať Madame Satã na IPTV Service

Sledovanie Madame Satã na IPTV Service trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Sledujte Madame Satã vo 4K na IPTV Service — pozrite si IPTV predplatné alebo porovnajte cenník IPTV.

Začnite sledovať Madame Satã ešte dnes

Spustite bezplatnú skúšku IPTV Service a sledujte Madame Satã ešte dnes, spolu s tisíckami filmov, seriálov a živých kanálov v 4K Ultra HD.