Captain Earth

Sledovať Captain Earth online

★ 6.5 2014 1 Série AnimovanýAkčný a DobrodružnýSci-Fi & Fantasy

Chcete sledovať Captain Earth? IPTV Service prináša Captain Earth (2014) na všetky vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Tu je všetko, čo na sledovanie potrebujete.

O čom je Captain Earth?

High-school student Daichi Manatsu works for the Globe organization to pilot a giant robot called the Earth Engine Impacter to protect the Earth from the invading alien force known as the "Kill-T-Gang", from the planet Uranus.

Najnovšia epizóda

S1 · Epizóda 25 — Captain Earth · 2014-09-21

Puck takes control of Blume while possessing Hana's body and leaves to consume all life on Earth. With the Planetary Gears defeated, Daichi is the only one left on Puck's way, fighting with all his forces to stop it and rescue Hana.

Žánre
Animovaný, Akčný a Dobrodružný, Sci-Fi & Fantasy
Prvé vysielanie
2014-04-06
Hodnotenie
★ 6.5 / 10

Hlavné obsadenie

  • Miyu Irino Daichi Manatsu
  • Hiroshi Kamiya Teppei Arashi
  • Ai Kayano Hana Mutou
  • Rikiya Koyama Tsutomu Nishikubo
  • Kouichi Sakaguchi Peter Westvillage
  • Shun Takagi Sander

Ako sledovať Captain Earth na IPTV Service

Sledovanie Captain Earth na IPTV Service trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Sledujte Captain Earth vo 4K na IPTV Service — pozrite si IPTV predplatné alebo porovnajte cenník IPTV.

Začnite sledovať Captain Earth ešte dnes

Spustite bezplatnú skúšku IPTV Service a sledujte Captain Earth ešte dnes, spolu s tisíckami filmov, seriálov a živých kanálov v 4K Ultra HD.