William Tell

Vezi William Tell online

★ 6.2 2025 133 min AcțiuneAventuriDramă

Vrei să vezi William Tell? IPTV Service aduce William Tell (2025) pe fiecare ecran al tău în 4K Ultra HD. Iată tot ce ai nevoie pentru a-l viziona.

Vezi trailerul

Despre ce este William Tell?

Narațiunea se desfășoară în secolul al XIV-lea, în perioada Imperiului Roman, când națiunile Europei își dispută cu înverșunare supremația, iar austriecii ambițioși, dorind mai mult pământ, invadează Elveția, o națiune pașnică, pastorală.

Genuri
Acțiune, Aventuri, Dramă
Lansare
2025-01-17
Regizor
Nick Hamm
Evaluare
★ 6.2 / 10

Distribuția principală

  • Claes Bang William Tell
  • Connor Swindells Gessler
  • Golshifteh Farahani Suna
  • Jonah Hauer-King Rudenz
  • Ellie Bamber Princess Bertha
  • Rafe Spall Stauffacher

Cum să vezi William Tell pe IPTV Service

Vizionarea William Tell pe IPTV Service durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Vezi William Tell în 4K pe IPTV Service — descoperă abonament IPTV sau compară planuri abonament IPTV.

Începe să vezi William Tell astăzi

Începe proba gratuită IPTV Service și vezi William Tell astăzi, alături de mii de filme, seriale și canale live în 4K Ultra HD.