Three Wishes

Vezi Three Wishes online

★ 7.0 1988 95 min Comedie

Vrei să vezi Three Wishes? IPTV Service aduce Three Wishes (1988) pe fiecare ecran al tău în 4K Ultra HD. Iată tot ce ai nevoie pentru a-l viziona.

Despre ce este Three Wishes?

Three Wishes is a Hong Kong Comedy starring Anita Mui

Genuri
Comedie
Lansare
1988-08-11
Regizor
Billy Chan Wui-Ngai
Evaluare
★ 7.0 / 10

Distribuția principală

  • Anita Mui Yim-Fong Fenny / Mui Choi Fu
  • Anthony Chan Yau Chan Hong Tai
  • Deanie Ip Mrs. Ling
  • Wu Ma
  • Max Mok Siu-Chung Sing
  • Kitty Chan Miss Tsang

Cum să vezi Three Wishes pe IPTV Service

Vizionarea Three Wishes pe IPTV Service durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Vezi Three Wishes în 4K pe IPTV Service — descoperă abonament IPTV sau compară planuri abonament IPTV.

Începe să vezi Three Wishes astăzi

Începe proba gratuită IPTV Service și vezi Three Wishes astăzi, alături de mii de filme, seriale și canale live în 4K Ultra HD.