Kavi Kalidas

Oglądaj Kavi Kalidas online

★ 9.0 1959 139 min Dramat

Chcesz obejrzeć Kavi Kalidas? IPTV Service udostępnia Kavi Kalidas (1959) na każdym Twoim ekranie w 4K Ultra HD. Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby to obejrzeć.

O czym jest Kavi Kalidas?

Kali is an uppercaste but naive and dim-witted Brahman and lives with his stepmother and her son. He has fallen in love with Pushpavali who is of a low caste. Kali's mother frowns on this and on the next small pretext throws him out of the house.

Gatunki
Dramat
Premiera
1959-01-01
Reżyseria
S.N. Tripathi
Ocena
★ 9.0 / 10

Główna obsada

  • Bharat Bhushan Kavi Kalidas 'Kali'
  • Nirupa Roy Princess Vidyotma
  • Anita Guha Pushpavali
  • D.K. Sapru King Vikramaditya

Jak oglądać Kavi Kalidas na IPTV Service

Oglądanie Kavi Kalidas na IPTV Service zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Oglądaj Kavi Kalidas w 4K w IPTV Service — poznaj abonament IPTV lub porównaj cennik abonamentów IPTV.

Zacznij oglądać Kavi Kalidas już dziś

Rozpocznij darmowy okres próbny IPTV Service i oglądaj Kavi Kalidas już dziś, wraz z tysiącami filmów, seriali i kanałów na żywo w 4K Ultra HD.