Jigen Daisuke

Oglądaj Jigen Daisuke online

★ 6.8 2023 120 min AkcjaKryminałDramat

Chcesz obejrzeć Jigen Daisuke? IPTV Service udostępnia Jigen Daisuke (2023) na każdym Twoim ekranie w 4K Ultra HD. Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby to obejrzeć.

O czym jest Jigen Daisuke?

Film jest aktorską wersją mangi Lupin III. Historia przedstawiona w filmie skupia się na legendarnym bandycie Daisuke Jigenie, który przyjeżdża do Japonii, aby zbadać swój pistolet.

Gatunki
Akcja, Kryminał, Dramat
Premiera
2023-10-12
Reżyseria
Hajime Hashimoto
Ocena
★ 6.8 / 10

Główna obsada

  • Tetsuji Tamayama Jigen Daisuke
  • Yoko Maki Adele
  • Kotoka Maki Oto
  • Honami Sato Ruri
  • Yasukaze Motomiya Kinjo
  • Kazuki Namioka Hiroshige

Jak oglądać Jigen Daisuke na IPTV Service

Oglądanie Jigen Daisuke na IPTV Service zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Oglądaj Jigen Daisuke w 4K w IPTV Service — poznaj abonament IPTV lub porównaj cennik abonamentów IPTV.

Zacznij oglądać Jigen Daisuke już dziś

Rozpocznij darmowy okres próbny IPTV Service i oglądaj Jigen Daisuke już dziś, wraz z tysiącami filmów, seriali i kanałów na żywo w 4K Ultra HD.