Broad City

Oglądaj Broad City online

★ 7.1 2014 5 Sezony KomediaDramat

Chcesz obejrzeć Broad City? IPTV Service udostępnia Broad City (2014) na każdym Twoim ekranie w 4K Ultra HD. Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby to obejrzeć.

Zobacz zwiastun

O czym jest Broad City?

Broad City follows two women throughout their daily lives in New York City, making the smallest and mundane events hysterical and disturbing to watch all at the same time.

Najnowszy odcinek

S5 · Odcinek 10 — Broad City · 2019-03-28

The broads say goodbye.

Gatunki
Komedia, Dramat
Pierwsza emisja
2014-01-22
Ocena
★ 7.1 / 10

Główna obsada

  • Abbi Jacobson Abbi Abrams
  • Ilana Glazer Ilana Wexler

Jak oglądać Broad City na IPTV Service

Oglądanie Broad City na IPTV Service zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Oglądaj Broad City w 4K w IPTV Service — poznaj abonament IPTV lub porównaj cennik abonamentów IPTV.

Zacznij oglądać Broad City już dziś

Rozpocznij darmowy okres próbny IPTV Service i oglądaj Broad City już dziś, wraz z tysiącami filmów, seriali i kanałów na żywo w 4K Ultra HD.