Pieter Post

Pieter Post online kijken

★ 6.5 1981 5 Seizoenen KidsAnimatie

Wil je Pieter Post kijken? IPTV Service brengt Pieter Post (1981) in 4K Ultra HD naar al je schermen. Hier is alles wat je nodig hebt om het te kijken.

Waar gaat Pieter Post over?

Pieter Post en zijn zwart-witte kat bezorgen de post in Greendale.

Nieuwste aflevering

S5 · Aflevering 28 — Postman Pat's Christmas Eve · 2006-03-20

Pat has to come to the rescue when Ajay gets stuck in a snowdrift with a Christmas tree.

Genres
Kids, Animatie
Eerste uitzending
1981-09-16
Beoordeling
★ 6.5 / 10

Hoofdrolspelers

  • Archie Panjabi Meera Baines (voice)
  • Kulvinder Ghir Ajay (voice)
  • Angela Griffin (voice)
  • Ken Barrie Pat (voice)

Hoe Pieter Post te kijken op IPTV Service

Pieter Post kijken op IPTV Service kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Pieter Post in 4K bij IPTV Service — ontdek IPTV abonnement of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Pieter Post kijken

Start je gratis IPTV Service-proef en kijk Pieter Post vandaag, samen met duizenden films, series en livekanalen in 4K Ultra HD.