Harry Brown

Harry Brown online kijken

★ 6.8 2009 103 min ThrillerMisdaadDrama

Wil je Harry Brown kijken? IPTV Service brengt Harry Brown (2009) in 4K Ultra HD naar al je schermen. Hier is alles wat je nodig hebt om het te kijken.

Trailer bekijken

Waar gaat Harry Brown over?

Wanneer de beste vriend van weduwnaar en ex-marinier, Harry Brown op brute wijze wordt vermoord, zint hij op wraak. Op geheel eigen wijze baant hij zichzelf een weg door een donkere wereld, vol wapens, drugs en bendes, waar hij uiteindelijk oog in oog moet komen te staan met de moordenaar van zijn beste vriend.

Genres
Thriller, Misdaad, Drama
Uitgebracht
2009-11-11
Regisseur
Daniel Barber
Beoordeling
★ 6.8 / 10

Hoofdrolspelers

  • Michael Caine Harry Brown
  • Emily Mortimer DI Alice Frampton
  • Iain Glen SI Childs
  • Lee Oakes Dean Saunders
  • Liam Cunningham Sid Rourke
  • Sean Harris Stretch

Hoe Harry Brown te kijken op IPTV Service

Harry Brown kijken op IPTV Service kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Harry Brown in 4K bij IPTV Service — ontdek IPTV abonnement of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Harry Brown kijken

Start je gratis IPTV Service-proef en kijk Harry Brown vandaag, samen met duizenden films, series en livekanalen in 4K Ultra HD.