Anna Karenina

Anna Karenina online kijken

★ 6.7 2012 129 min DramaRomantiekHistorisch

Wil je Anna Karenina kijken? IPTV Service brengt Anna Karenina (2012) in 4K Ultra HD naar al je schermen. Hier is alles wat je nodig hebt om het te kijken.

Trailer bekijken

Waar gaat Anna Karenina over?

Het verhaal speelt zich af in de high society van het 19e-eeuwse Rusland, en verkent de mogelijkheid tot liefde die door het menselijk hart stroomt, van de passie tussen twee mensen die overspel plegen tot de band tussen een moeder en haar kinderen. Wanneer Anna Karenina haar geluk met haar man Alexei in vraag stelt en hopeloos verliefd wordt op de jonge graaf Vronski, zal dit grote veranderingen teweegbrengen in haar familie, vriendenkring en de gemeenschap.

Genres
Drama, Romantiek, Historisch
Uitgebracht
2012-09-06
Regisseur
Joe Wright
Beoordeling
★ 6.7 / 10

Hoofdrolspelers

  • Keira Knightley Anna Karenina
  • Jude Law Karenin
  • Aaron Taylor-Johnson Vronsky
  • Matthew Macfadyen Oblonsky
  • Eric MacLennan Matvey
  • Kelly Macdonald Dolly

Hoe Anna Karenina te kijken op IPTV Service

Anna Karenina kijken op IPTV Service kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Anna Karenina in 4K bij IPTV Service — ontdek IPTV abonnement of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Anna Karenina kijken

Start je gratis IPTV Service-proef en kijk Anna Karenina vandaag, samen met duizenden films, series en livekanalen in 4K Ultra HD.