Mirza Ghalib

Tonton Mirza Ghalib dalam talian

★ 6.6 1954 145 min DramaMusicRomance

Mahu menonton Mirza Ghalib? IPTV Service membawa Mirza Ghalib (1954) ke setiap skrin anda dalam 4K Ultra HD. Inilah semua yang anda perlukan untuk menontonnya.

Tentang apa Mirza Ghalib?

A fictionalized account of the life of poet and nobleman Mirza Ghalib during the reign of the last Mughal Emperor, told through the lens of his ill-fated love for a beautiful courtesan he called Chaudhvin.

Genre
Drama, Music, Romance
Tayangan
1954-12-10
Pengarah
Sohrab Modi
Penilaian
★ 6.6 / 10

Pelakon utama

  • Bharat Bhushan Mirza Ghalib
  • Suraiya Chaudhvin, formerly Moti Begum
  • Nigar Sultana Umrao Begum
  • Durga Khote Chaudhvin's mother (Amma)
  • Mukri Lala Mathuradas
  • Ulhas Kotwal Hashmat Khan

Cara menonton Mirza Ghalib di IPTV Service

Menonton Mirza Ghalib di IPTV Service mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Mirza Ghalib 4K di IPTV Service — lihat langganan IPTV atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Mirza Ghalib hari ini

Mulakan percubaan percuma IPTV Service dan tonton Mirza Ghalib hari ini, bersama ribuan filem, siri dan saluran langsung dalam 4K Ultra HD.