Mega Man

Tonton Mega Man dalam talian

★ 7.1 1994 2 Musim Animation

Mahu menonton Mega Man? IPTV Service membawa Mega Man (1994) ke setiap skrin anda dalam 4K Ultra HD. Inilah semua yang anda perlukan untuk menontonnya.

Tentang apa Mega Man?

Mega Man is a robot created by a brilliant scientist named Dr. Light, who hoped many his many creations would only be used for good. One day however, a mad scientist named Dr. Wily stole Light's original 6 robots and creation plans. From them he began creating a whole new series of robots, with one goal... World Domination! But Dr. Light gave Mega Man the ultimate trump card when he built him. Mega Man possesses the ability to absorb the powers of other robots. Now Mega Man and his best friend, a robotic dog named Rush fight for everlasting peace against the evil Dr. Wily!

Episod terkini

M2 · Episod 14 — Crime of the Century · 1995-12-10

Dr. Wily uses toys to rob the city blind. But it's all just a diversion so Wily can get his hands on something much more valuable.

Genre
Animation
Siaran pertama
1994-09-11
Penilaian
★ 7.1 / 10

Pelakon utama

  • Ian James Corlett Mega Man / Rush (voice)
  • Jim Byrnes Dr. Light (voice)
  • Robyn Ross Roll (voice)
  • Scott McNeil Dr. Wily / Proto Man (voice)
  • Terry Klassen Cut Man / Ice Man (voice)
  • Garry Chalk Guts Man (voice)

Cara menonton Mega Man di IPTV Service

Menonton Mega Man di IPTV Service mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Mega Man 4K di IPTV Service — lihat langganan IPTV atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Mega Man hari ini

Mulakan percubaan percuma IPTV Service dan tonton Mega Man hari ini, bersama ribuan filem, siri dan saluran langsung dalam 4K Ultra HD.