Goblin Slayer

Tonton Goblin Slayer dalam talian

★ 8.0 2018 2 Musim AnimationAction & AdventureSci-Fi & Fantasy

Mahu menonton Goblin Slayer? IPTV Service membawa Goblin Slayer (2018) ke setiap skrin anda dalam 4K Ultra HD. Inilah semua yang anda perlukan untuk menontonnya.

Tonton treler

Tentang apa Goblin Slayer?

"I'm not saving the world. I just kill goblins." Rumor has it that, in a certain guild in the middle of nowhere, there is an extraordinary man who has climbed all the way to the Silver rank just by killing goblins. At the same guild, a priestess who's just become a new adventurer has formed her first party... and the man who ends up rescuing that party when they get into trouble is none other than the Goblin Slayer.

Episod terkini

M2 · Episod 12 — O Prayers, Have You Reached Heaven? · 2023-12-22

Goblin Slayer and party manage to save the Princess but end up having to face a rather unexpected, terrifying foe.

Genre
Animation, Action & Adventure, Sci-Fi & Fantasy
Siaran pertama
2018-10-07
Penilaian
★ 8.0 / 10

Pelakon utama

  • Yuuichirou Umehara Goblin Slayer (voice)
  • Yui Ogura Priestess (voice)
  • Nao Toyama High Elf Archer (voice)
  • Yuka Iguchi Cow Girl (voice)
  • Maaya Uchida Guild Girl (voice)
  • Yuichi Nakamura Dwarf Shaman (voice)

Cara menonton Goblin Slayer di IPTV Service

Menonton Goblin Slayer di IPTV Service mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Goblin Slayer 4K di IPTV Service — lihat langganan IPTV atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Goblin Slayer hari ini

Mulakan percubaan percuma IPTV Service dan tonton Goblin Slayer hari ini, bersama ribuan filem, siri dan saluran langsung dalam 4K Ultra HD.