Bob le Flambeur

Tonton Bob le Flambeur dalam talian

★ 7.3 1956 103 min DramaActionCrime

Mahu menonton Bob le Flambeur? IPTV Service membawa Bob le Flambeur (1956) ke setiap skrin anda dalam 4K Ultra HD. Inilah semua yang anda perlukan untuk menontonnya.

Tonton treler

Tentang apa Bob le Flambeur?

In Paris, Bob Montagne is practically synonymous with gambling -- and winning. He is kind, classy and well-liked by virtually everyone in town, including police inspector Ledru. However, when Bob's luck turns sour, he begins to lose friends and makes the most desperate gamble of his life: to rob the Deauville casino during Grand Prix weekend, when the vaults are full. Unfortunately, Bob soon learns that the game is rigged and the cops are on to him.

Genre
Drama, Action, Crime
Tayangan
1956-08-24
Pengarah
Jean-Pierre Melville
Penilaian
★ 7.3 / 10

Pelakon utama

  • Roger Duchesne Robert 'Bob le Flambeur' Montagné
  • Isabelle Corey Anne
  • Daniel Cauchy Paulo
  • Gérard Buhr Marc
  • Guy Decomble Police Commissary Ledru
  • Claude Cerval Jean, the Croupier

Cara menonton Bob le Flambeur di IPTV Service

Menonton Bob le Flambeur di IPTV Service mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Bob le Flambeur 4K di IPTV Service — lihat langganan IPTV atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Bob le Flambeur hari ini

Mulakan percubaan percuma IPTV Service dan tonton Bob le Flambeur hari ini, bersama ribuan filem, siri dan saluran langsung dalam 4K Ultra HD.