Gilbert Grape

Gilbert Grape megtekintése online

★ 7.7 1993 118 perc RomantikusDráma

Szeretnéd nézni a(z) Gilbert Grape? A(z) IPTV Service minden képernyődre elhozza a(z) Gilbert Grape (1993) 4K Ultra HD minőségben. Íme minden, amire a nézéshez szükséged van.

Előzetes megtekintése

Miről szól a(z) Gilbert Grape?

Gilbert Grape egy a sok kisvárosi huszonéves közül, mégis különleges a helyzete. Egy élelmiszerboltban dolgozik zöldségesként. Ő számít a családfőnek, hiszen túlsúlyos édesanyja már ki sem tud mozdulni a házból. Ráadásul három testvére közül az egyik különösen problematikus eset. Arnie értelmi fogyatékos, túlérzékeny kamasz, aki csak rá hallgat, s akit csak ő tud kihúzni a bajból, amibe folyton belekeveredik. Gilbert és Arnie minden évben megbámulja az országúton tovaszáguldó lakókocsikat, hiszen ők nem mehetnek sehová. Ám egy napon az egyik lakókocsiból kiszáll egy lány, aki mindannyiukat kimozdítja a megszokott körforgásból...

Műfajok
Romantikus, Dráma
Bemutató
1993-12-17
Rendező
Lasse Hallström
Értékelés
★ 7.7 / 10

Főszereplők

  • Johnny Depp Gilbert Grape
  • Leonardo DiCaprio Arnie Grape
  • Juliette Lewis Becky
  • Mary Steenburgen Betty Carver
  • Darlene Cates Momma
  • Laura Harrington Amy Grape

Hogyan nézd a(z) Gilbert Grape a(z) IPTV Service oldalon

A(z) Gilbert Grape megnézése a(z) IPTV Service oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Nézd Gilbert Grape 4K-ban itt: IPTV Service — ismerd meg IPTV előfizetés vagy hasonlítsd össze IPTV előfizetési csomagok.

Kezdd el nézni a(z) Gilbert Grape még ma

Indítsd el az ingyenes IPTV Service próbát, és nézd a(z) Gilbert Grape még ma, több ezer filmmel, sorozattal és élő csatornával együtt 4K Ultra HD minőségben.