Omar Khayyam

Omar Khayyam megtekintése online

1946

Szeretnéd nézni a(z) Omar Khayyam? A(z) IPTV Service minden képernyődre elhozza a(z) Omar Khayyam (1946) 4K Ultra HD minőségben. Íme minden, amire a nézéshez szükséged van.

Miről szól a(z) Omar Khayyam?

The film depicts Omar Khayyam's life, including his rejection of dancer Mahru, which prompts her and rival Ghiyas Beg to persecute him. Despite exile and suffering, Khayyam persists in his humanitarian and scientific work. The plot concludes with his unjust conviction and death sentence for treason, followed by eventual vindication.

Bemutató
1946-07-19
Rendező
Mohan Sinha

Főszereplők

  • K.L. Saigal Omar Khayyam
  • Suraiya Mehru
  • Wasti Ghiyas Beg
  • Shakir
  • Leela
  • Madan Puri

Hogyan nézd a(z) Omar Khayyam a(z) IPTV Service oldalon

A(z) Omar Khayyam megnézése a(z) IPTV Service oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Nézd Omar Khayyam 4K-ban itt: IPTV Service — ismerd meg IPTV előfizetés vagy hasonlítsd össze IPTV előfizetési csomagok.

Kezdd el nézni a(z) Omar Khayyam még ma

Indítsd el az ingyenes IPTV Service próbát, és nézd a(z) Omar Khayyam még ma, több ezer filmmel, sorozattal és élő csatornával együtt 4K Ultra HD minőségben.