The Decedent

Δείτε το The Decedent online

★ 5.0 2025 82 λεπτά Τρόμου

Θέλετε να δείτε το The Decedent; Το IPTV Service φέρνει το The Decedent (2025) σε κάθε οθόνη σας σε 4K Ultra HD. Εδώ είναι όλα όσα χρειάζεστε για να το δείτε.

Δείτε το τρέιλερ

Περί τίνος είναι το The Decedent;

In a family-owned funeral home, a young mortician finds herself confronted with the supernatural as she works on the deceased body of a serial killer.

Είδη
Τρόμου
Κυκλοφορία
2025-11-07
Σκηνοθεσία
Andrew Bowser
Βαθμολογία
★ 5.0 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Zoe Graham Bella Brady
  • Andrew Bowser Duncan
  • Paul Schwartz Stephen Brady
  • Jawaun Sanders Officier Mark
  • Gregory Johnstone The Decedent
  • Sidne Shipman Teen Thief #1

Πώς να δείτε το The Decedent στο IPTV Service

Το να δείτε το The Decedent στο IPTV Service παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε The Decedent σε 4K στο IPTV Service — δείτε συνδρομή IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το The Decedent σήμερα

Ξεκινήστε τη δωρεάν δοκιμή IPTV Service και δείτε το The Decedent σήμερα, μαζί με χιλιάδες ταινίες, σειρές και ζωντανά κανάλια σε 4K Ultra HD.