Sir Billi

Δείτε το Sir Billi online

★ 3.2 2012 79 λεπτά Κινούμενα ΣχέδιαΠεριπέτειαΚωμωδία

Θέλετε να δείτε το Sir Billi; Το IPTV Service φέρνει το Sir Billi (2012) σε κάθε οθόνη σας σε 4K Ultra HD. Εδώ είναι όλα όσα χρειάζεστε για να το δείτε.

Δείτε το τρέιλερ

Περί τίνος είναι το Sir Billi;

An aging, skateboarding veterinarian Sir Billi goes above and beyond the call of duty fighting villainous policemen and powerful lairds in a battle to save an illegal fugitive - Bessie Boo the beaver!

Είδη
Κινούμενα Σχέδια, Περιπέτεια, Κωμωδία
Κυκλοφορία
2012-04-13
Σκηνοθεσία
Sascha Hartmann
Βαθμολογία
★ 3.2 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Sean Connery Sir Billi (voice)
  • Alan Cumming Gordon the Goat (voice)
  • Miriam Margolyes Baroness Chantal McToff (voice)
  • Ruby Wax Patti Turner (voice)
  • Patrick Doyle The Admiral (voice)
  • Alex Norton Butler / Baron McToff (voice)

Πώς να δείτε το Sir Billi στο IPTV Service

Το να δείτε το Sir Billi στο IPTV Service παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε Sir Billi σε 4K στο IPTV Service — δείτε συνδρομή IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Sir Billi σήμερα

Ξεκινήστε τη δωρεάν δοκιμή IPTV Service και δείτε το Sir Billi σήμερα, μαζί με χιλιάδες ταινίες, σειρές και ζωντανά κανάλια σε 4K Ultra HD.