Mimi Pinson

Δείτε το Mimi Pinson online

★ 6.0 1958 95 λεπτά Κωμωδία

Θέλετε να δείτε το Mimi Pinson; Το IPTV Service φέρνει το Mimi Pinson (1958) σε κάθε οθόνη σας σε 4K Ultra HD. Εδώ είναι όλα όσα χρειάζεστε για να το δείτε.

Περί τίνος είναι το Mimi Pinson;

Dany Robin plays the title character in the French comedy Mimi Pinson. The plot is strictly formula stuff, with Mimi being thwarted on all sides by those who have designs on her money and her virtue. Happily, our heroine triumphs over her foes and predators, finding true romance in the arms of Raymond Pellegrin.

Είδη
Κωμωδία
Κυκλοφορία
1958-07-22
Σκηνοθεσία
Robert Darène
Βαθμολογία
★ 6.0 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Dany Robin Mimi Pinson
  • Raymond Pellegrin Frédéric de Montazel
  • Jacqueline Cadet Tounette
  • Micheline Dax Madame Louise
  • Patrick Dewaere Mimi's younger brother
  • Marc Doelnitz Valentin

Πώς να δείτε το Mimi Pinson στο IPTV Service

Το να δείτε το Mimi Pinson στο IPTV Service παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε Mimi Pinson σε 4K στο IPTV Service — δείτε συνδρομή IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Mimi Pinson σήμερα

Ξεκινήστε τη δωρεάν δοκιμή IPTV Service και δείτε το Mimi Pinson σήμερα, μαζί με χιλιάδες ταινίες, σειρές και ζωντανά κανάλια σε 4K Ultra HD.