John Day

Δείτε το John Day online

★ 5.3 2013 137 λεπτά Δράμα

Θέλετε να δείτε το John Day; Το IPTV Service φέρνει το John Day (2013) σε κάθε οθόνη σας σε 4K Ultra HD. Εδώ είναι όλα όσα χρειάζεστε για να το δείτε.

Δείτε το τρέιλερ

Περί τίνος είναι το John Day;

A mysterious death of a young girl unfolds a web of secrets and a conspiracy. The father of the girl, John day, is a simple , honest and god fearing man. Gautam , a nihilistic cop, the key player behind the tragic incident gets embroiled and sucked into the deep abyss that turns lethal. The thin line that separates the saint and the beast now stands blurred... broken... forever

Είδη
Δράμα
Κυκλοφορία
2013-09-05
Σκηνοθεσία
Ahishor Solomon
Βαθμολογία
★ 5.3 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Naseeruddin Shah John Day
  • Randeep Hooda Gautam
  • Shernaz Patel Mariaday
  • Sharat Saxena Khan Saab
  • Vipin Sharma Shinde
  • Makrand Deshpande Krishnan

Πώς να δείτε το John Day στο IPTV Service

Το να δείτε το John Day στο IPTV Service παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε John Day σε 4K στο IPTV Service — δείτε συνδρομή IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το John Day σήμερα

Ξεκινήστε τη δωρεάν δοκιμή IPTV Service και δείτε το John Day σήμερα, μαζί με χιλιάδες ταινίες, σειρές και ζωντανά κανάλια σε 4K Ultra HD.