iSmart Shankar

Δείτε το iSmart Shankar online

★ 5.2 2019 141 λεπτά ΔράσηΕπ. ΦαντασίαςΘρίλερ

Θέλετε να δείτε το iSmart Shankar; Το IPTV Service φέρνει το iSmart Shankar (2019) σε κάθε οθόνη σας σε 4K Ultra HD. Εδώ είναι όλα όσα χρειάζεστε για να το δείτε.

Περί τίνος είναι το iSmart Shankar;

A contract killer goes on the run after eliminating a target and eventually finds himself linked to a slain cop whose memory is transferred to his brain.

Είδη
Δράση, Επ. Φαντασίας, Θρίλερ
Κυκλοφορία
2019-07-18
Σκηνοθεσία
Puri Jagannadh
Βαθμολογία
★ 5.2 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Ram Pothineni iSmart Shankar
  • Nidhhi Agerwal Sarah
  • Satyadev Kancharana Arun
  • Nabha Natesh Chandini
  • Sayaji Shinde CBI Officer
  • Ashish Vidhyarthi Ramamoorthy

Πώς να δείτε το iSmart Shankar στο IPTV Service

Το να δείτε το iSmart Shankar στο IPTV Service παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε iSmart Shankar σε 4K στο IPTV Service — δείτε συνδρομή IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το iSmart Shankar σήμερα

Ξεκινήστε τη δωρεάν δοκιμή IPTV Service και δείτε το iSmart Shankar σήμερα, μαζί με χιλιάδες ταινίες, σειρές και ζωντανά κανάλια σε 4K Ultra HD.