Captain Earth

Δείτε το Captain Earth online

★ 6.5 2014 1 Σεζόν Κινούμενα ΣχέδιαΠεριπέτεια - ΔράσηςΕπ. Φαντασία - Φαντασίας

Θέλετε να δείτε το Captain Earth; Το IPTV Service φέρνει το Captain Earth (2014) σε κάθε οθόνη σας σε 4K Ultra HD. Εδώ είναι όλα όσα χρειάζεστε για να το δείτε.

Περί τίνος είναι το Captain Earth;

High-school student Daichi Manatsu works for the Globe organization to pilot a giant robot called the Earth Engine Impacter to protect the Earth from the invading alien force known as the "Kill-T-Gang", from the planet Uranus.

Τελευταίο επεισόδιο

S1 · Επεισόδιο 25 — Captain Earth · 2014-09-21

Puck takes control of Blume while possessing Hana's body and leaves to consume all life on Earth. With the Planetary Gears defeated, Daichi is the only one left on Puck's way, fighting with all his forces to stop it and rescue Hana.

Είδη
Κινούμενα Σχέδια, Περιπέτεια - Δράσης, Επ. Φαντασία - Φαντασίας
Πρώτη προβολή
2014-04-06
Βαθμολογία
★ 6.5 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Miyu Irino Daichi Manatsu
  • Hiroshi Kamiya Teppei Arashi
  • Ai Kayano Hana Mutou
  • Rikiya Koyama Tsutomu Nishikubo
  • Kouichi Sakaguchi Peter Westvillage
  • Shun Takagi Sander

Πώς να δείτε το Captain Earth στο IPTV Service

Το να δείτε το Captain Earth στο IPTV Service παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε Captain Earth σε 4K στο IPTV Service — δείτε συνδρομή IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Captain Earth σήμερα

Ξεκινήστε τη δωρεάν δοκιμή IPTV Service και δείτε το Captain Earth σήμερα, μαζί με χιλιάδες ταινίες, σειρές και ζωντανά κανάλια σε 4K Ultra HD.