Wanda Nevada

Sledovat Wanda Nevada online

★ 5.7 1979 107 min DramaWestern

Chcete sledovat Wanda Nevada? IPTV Service přináší Wanda Nevada (1979) na všechny vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Zde je vše, co ke sledování potřebujete.

Přehrát trailer

O čem je Wanda Nevada?

In the American Southwest of the 1950s, middle-aged vagabond Beaudray Demerille survives as a cardsharp who moves from town to town. But his latest victory brings him unwanted spoils in the form of Wanda Nevada, a fiery 13-year-old. At first Beaudray does everything he can to ditch Wanda -- until the girl chances upon a treasure map. But Wanda and Beaudray aren't the only ones after the loot, and they must contend with a ruthless pair of crooks.

Žánry
Drama, Western
Premiéra
1979-06-01
Režie
Peter Fonda
Hodnocení
★ 5.7 / 10

Hlavní obsazení

  • Peter Fonda Beaudray Demerille
  • Brooke Shields Wanda Nevada
  • Fiona Lewis Dorothy Deerfield
  • Luke Askew Ruby Muldoon
  • Ted Markland Strap Pangburn
  • Severn Darden Merlin Bitterstix

Jak sledovat Wanda Nevada na IPTV Service

Sledovat Wanda Nevada na IPTV Service zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Sledujte Wanda Nevada ve 4K na IPTV Service — prohlédněte si IPTV předplatné nebo porovnejte ceník IPTV.

Začněte sledovat Wanda Nevada ještě dnes

Spusťte bezplatnou zkušební verzi IPTV Service a sledujte Wanda Nevada ještě dnes, spolu s tisíci filmů, seriálů a živých kanálů v 4K Ultra HD.