El Señor Manolo

Sledovat El Señor Manolo online

★ 6.0 2014 87 min AkčníKomedieDrama

Chcete sledovat El Señor Manolo? IPTV Service přináší El Señor Manolo (2014) na všechny vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Zde je vše, co ke sledování potřebujete.

O čem je El Señor Manolo?

Trafikant ze staré školy jednou omylem sní omeletu s psychedelickými účinky a vydá se do ulic Madridu zachránit syna, kterého mu unesli.

Žánry
Akční, Komedie, Drama
Premiéra
2014-11-27
Režie
Fernando Osuna Mascaró
Hodnocení
★ 6.0 / 10

Hlavní obsazení

  • Ramón Merlo El Señor Manolo
  • María Kosty Carolina
  • Jorge San José Miguel
  • Pape Pérez Padre Rafael
  • Barbara Caffarel Marta
  • Gorka Moreno Ángel

Jak sledovat El Señor Manolo na IPTV Service

Sledovat El Señor Manolo na IPTV Service zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Sledujte El Señor Manolo ve 4K na IPTV Service — prohlédněte si IPTV předplatné nebo porovnejte ceník IPTV.

Začněte sledovat El Señor Manolo ještě dnes

Spusťte bezplatnou zkušební verzi IPTV Service a sledujte El Señor Manolo ještě dnes, spolu s tisíci filmů, seriálů a živých kanálů v 4K Ultra HD.