Ed Wood

Sledovat Ed Wood online

★ 7.5 1994 127 min KomedieDramaHistorický

Chcete sledovat Ed Wood? IPTV Service přináší Ed Wood (1994) na všechny vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Zde je vše, co ke sledování potřebujete.

Přehrát trailer

O čem je Ed Wood?

Scénárista a režisér Edward D. Wood, Jr. (1924-1978) patří mezi nejbizarnější postavy hollywoodských dějin. Nesmírně plodný autor vytvářel výhradně snímky kategorie B, vyznačující se minimálním rozpočtem, co nejkratší dobou realizace a „senzačními“ brakovými tématy z oblasti sci-fi, hororu a později i pornografie. Snímek zastihuje Eda Wooda v 50. letech, v jeho nejplodnějším a nejšťastnějším období, kdy dával dohromady svůj bizarní tvůrčí tým a kdy točil svá nejvýznamnější díla.

Žánry
Komedie, Drama, Historický
Premiéra
1994-09-28
Režie
Tim Burton
Hodnocení
★ 7.5 / 10

Hlavní obsazení

  • Johnny Depp Ed Wood
  • Martin Landau Bela Lugosi
  • Sarah Jessica Parker Dolores Fuller
  • Patricia Arquette Kathy O'Hara
  • Jeffrey Jones Criswell
  • G.D. Spradlin Reverend Lemon

Jak sledovat Ed Wood na IPTV Service

Sledovat Ed Wood na IPTV Service zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Sledujte Ed Wood ve 4K na IPTV Service — prohlédněte si IPTV předplatné nebo porovnejte ceník IPTV.

Začněte sledovat Ed Wood ještě dnes

Spusťte bezplatnou zkušební verzi IPTV Service a sledujte Ed Wood ještě dnes, spolu s tisíci filmů, seriálů a živých kanálů v 4K Ultra HD.