Babel II

Sledovat Babel II online

★ 7.0 1992 1 Řady AnimovanýAction & Adventure

Chcete sledovat Babel II? IPTV Service přináší Babel II (1992) na všechny vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Zde je vše, co ke sledování potřebujete.

O čem je Babel II?

Life seems simple for Koichi, a young student, until he learns that he is the reincarnation of an alien protector who crashed onto the mantle of responsibility as"defender of the Earth", Koichi/Babel teams up with a trio of super-powered alien companions to battle the the dark forces of an evil cult leader. The war to save humanity takes Babel from the deserts of southern Asia to the upper east side of Manhattan and ultimately to a final showdown with "the master" in a hidden base nestled in the Swiss Alps. The action is fast-paced and deadly. The fate of the world rests in the ability of this courageous youth to tame his latent psychic power and use it to defeat the enemies of mankind.

Nejnovější epizoda

S1 · Epizoda 4 — Final Conflict · 1992-10-21

Žánry
Animovaný, Action & Adventure
První vysílání
1992-03-21
Hodnocení
★ 7.0 / 10

Hlavní obsazení

  • Takeshi Kusao Babel II / Kouichi Yamano (voice)
  • Hiroshi Naka Babel I (voice)
  • Kotono Mitsuishi Juju (voice)

Jak sledovat Babel II na IPTV Service

Sledovat Babel II na IPTV Service zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Sledujte Babel II ve 4K na IPTV Service — prohlédněte si IPTV předplatné nebo porovnejte ceník IPTV.

Začněte sledovat Babel II ještě dnes

Spusťte bezplatnou zkušební verzi IPTV Service a sledujte Babel II ještě dnes, spolu s tisíci filmů, seriálů a živých kanálů v 4K Ultra HD.